Close

PROGRAM

CO VŠE DĚTI ZAŽIJÍ?

Je toho opravdu hodně a od každého ještě kus. Při tvorbě programu myslíme hlavně na zábavu a pohodu. Proto se jednotlivé části programů neustále mění, aby děti opravdu zažívaly každý den něco jiného a nového. Tábor je v hodný pro děti od 5 let. Adrenalin, tvorba, tance, sport, výlety, plavání, hádanky, rébusy, dobrodružství, napětí, týmové soutěže, bádání, vždy však s jasným cílem.

Od prvního nástupu až po poslední pozdravy mají děti týmové i individuální úkoly, které plní průběžně, abychom udržely děti soustředěné a neporušili jsme tak propracovanou dějovou linku našich příběhů – ať už se jedná o pohádky, dinosaury, filmy a seriály nebo např. mafiány.

PROČ HRAJEME CETEH?

Hraní celotáborových etapových her má při správném provedení velký výchovný význam, a hlavně velmi baví samotné účastníky, malé táborníky. Při hrách si děti procvičí mysl, motoriku, důvtip, rozvijí jejich fantazii. Děti si rozšiřují své obzory a jejich zážitky se poté prohlubují, jsou více zapojené do táborového dění.

LETOŠNÍ PROGRAM TÁBORA BOREK

Přichystali jsme pro Vás 5 pětidenních turnusů na různá témata, stačí si jen vybrat.

1) 2. – 6.7.2018 – Z POHÁDKY DO POHÁDKY

2) 9. – 13.7. 2018 – TROSEČNÍCI NA BORKU

3) 13. – 17.8.2018 – JURSKÝ PARK

4) 20. – 24.8.2018 – JURSKÝ PARK

5) 27. – 31.8.2018 – STAR WARS

NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE ZDE!

SKVĚLÍ VEDOUCÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Kvalita našich vedoucích stojí na špičkových profesionálech, které mají několikaletou zkušenost s pořádáním táborů a akcí pro děti. Jedná se o velmi zkušenou a sehranou partu či přímo pedagogiky. Naši řídící pracovníci jsou proškoleni odborným kurzem akreditovaným u MŠMT.

ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ, UBYTOVÁNÍ, STRAVA

Na našem táboře jsou děti rozděleni do oddílů po 10 až 15 dle věku a každou skupinu mají na starosti dva vedoucí, kteří za ně mají plnou zodpovědnost 24 hodin denně a starají se o ně. Ubytování je zajištěno v kamenné budově a chatkách. Náš tábor zajišťuje také deku, polštář a čisté ložní prádlo pro každého táborníka.

Strava formou plné penze je taktéž zajištěna (snídaně, 2x svačina, oběd a večeře). Máme vlastní plně vybavenou kuchyň a jídelnu. Samozřejmostí je celodenní pitný režim.

NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE ZDE!

MÍSTO POBYTU – REKREAČNÍ AREÁL BOREK

Rekreační areál Borek patří k největším v regionu a svojí kapacitou cca 180 lůžek může nabídnout ubytování nejenom pro školní výlety, adaptační kurzy, sportovní setkání, ale především pro dětské tábory. Svým členěním skvěle vyhovuje pořádání táborů – máme k dispozici hlavní budovu, klubovny, diskotéku – srubové chatky. K dispozici je velkokapacitní kuchyně s možností produkce až 250 jídel. Várnice pro zajištění pitného režimu, několik grilů na dřevěné uhlí, elektrických grilů a mnoho dalšího.

V posledních letech náš areál prošel rekonstrukcí, kterou chceme vyjít vstříc požadavkům našich klientů – máme nové sprchy, plastová okna, vlajkové stožáry, venkovní pergolu a multifunkční hřiště, kde se táborníci skvěle pobaví při hraní florbalu, volejbalu, basketu a dalších míčových her.

Více informací o zázemí: www.taborborek.cz

ZAČÁTEK A KONEC – DOPRAVA

Začátek tábora je vždy v pondělí a konec v pátek. Doprava je možná individuálně či společně. Standardně vypravujeme autobusy z Hradce Králové, Pardubic, Mladé Boleslavi, Prahy, Liberce a Jičína. Autobusy budou odjíždět mezi 8:00 až 9:00 a příjezd je naplánován vždy mezi 16:00 až 17:00. Přesná místa svozů budeme aktualizovat. Konkrétní propozice (co s sebou, přesný čas odjezdu atd.) k odjezdu Vám budou zaslány mailem asi dva týdny před začátkem tábora.

Nenašli jste své svozové město/místo? Nebo je pro Vás to nejbližší stále daleko? Neváhejte a napište nám. Počty dětí z různých krajů stále narůstají, bude-li v kraji více jak 22 dětí, najdeme vhodné město/místo a autobus k vám vypravíme.

KOLIK STOJÍ TÁBOR BOREK?

Poplatek je stanoven na 3 390,- Kč.

Poplatek zahrnuje:

  • činnost odborných vedoucích
  • pedagogický a zdravotní dozor
  • prostory a materiál
  • strava formou plné penze
  • doprovodný program (koncert, světelná show…)
  • doprava

Doporučujeme si taktéž uzavřít pojištění storna tábora, abyste nepřišli o peníze v případě, že by Vaše dítě krátce před pobytem onemocnělo a nemohlo s námi odjet.

JAK SE PŘIHLÁSIT NA TÁBOR BOREK? 

Pro přihlášení využijte naší elektronickou přihlášku, která je k dispozici ZDE. Během několika dnů Vám přijde potvrzovací email a faktura s platebními údaji.

V případě, že chcete fakturu vystavit na Vašeho zaměstnavatele, napište nám to do přihlášky.

NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE I TY!